رپورتاژ در سایت‌های معتبر

خرید و انتشار رپورتاژ در سایت وبسیما + آمار بازدید و شاخص سئو رپورتاژ در وبسیما

رپورتاژ در وبسیما

بک لینک زمانی ایجاد می‌‌شود که لینکی از سایتی به سایت دیگر وجود داشته باشد. موتورهای جست و جوی گوگل که از پرکاربردترین مرورگرها در میان کاربران به شمار می‌‌رود، از بک‌لینک به عنوان سیگنالی قوی در رتبه‌‌بندی نتایج جست و جو خود استفاده می‌‌کند. بک‌لینک‌‌های موفق به کسب رتبه در گوگل کمک بسیار زیادی می‌‌کند. یکی از روش‌‌های پرکاربرد و هدفدار بک‌لینک درج ریپورتاژ در سایت‌‌های معتبر است. در این مقاله از نشریلا، به شما توضیح می‌‌دهیم که مزایای رپورتاژ در وبسیما چیست و چرا باید این سایت را در استراتژی سئو خود قرار دهید. همچنین از قیمت رپورتاژ و ثبت سفارش در وبسیما مطلع خواهید شد.

معرفی سایت وبسیما

سایت خدماتی وبسیما به آدرس websima.com فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت و پشتیبانی و بهینه‌‌سازی سایت آغاز کرده است. وبسیما با هدف توسعه و پیشرفت کسب و کارهای استارتاپی تاسیس شد و تا به امروز توانسته به هدف خود نزدیک شود. علاوه بر این با توسعه و انتشار مطالب آموزشی در وبلاگ خود به صورت رایگان کمک شایانی به آموزش در زمینه طراحی سایت کرده است.
تصویر زیر از سایت وب‌آرشیو گرفته شده است که نشان می‌دهد وبسیما از 4 آگوست 2000 (11 دی 1382) شروع به کار کرده و تا به امروز، فعالیت خود را با هدف بهبود فرآیند استارتاپ‌‌ها ادامه داده است.

وبسیما

رتبه الکسای وبسیما

وبسیما از سایت‌های پربازدید و معتبر ایران در زمینه طراحی سایت به شمار می‌‌رود و در الکسا هم رتبه خوبی دارد. اطلاعات رتبه الکسای وبسیما را شما می‌‌توانید در جدول زیر مشاهده بفرمایید. در بین کل سایت‌‌های جهان، با توجه به موضوع خاص آن رتبه 5758 را دارد و در ایران، جزو 700 سایت برتر و با رتبه 669 است.

رتبه الکسای وبسیما در جهان 5758
رتبه الکسای وبسیما در ایران 669

آمار ترافیک و بازدیدهای سایت وبسیما

شاید به دست آوردن و مشاهده آمار یک وبسایت با استفاده از ابزارهای موجود، امری غیر ممکن باشد ولی با استفاده از اطلاعات بدست آمده از سایت‌‌های الکسا و سیمیلاروب به خوبی می‌‌توان تخمین مناسبی از میزان بازدید، آمار ورودی و خروجی سایت‌‌ها بدست آورد. در جدول زیر اطلاعات بدست آمده از سایت وبسیما را که از سیمیلاروب بدست آمده است، مشاهده می‌‌فرمایید:

تعداد بازدید سالانه بیش از 10.500.000 بازدید
تعداد بازدید ماهانه بیش از 900.000 بازدید
تعداد بازدید روزانه بیش از 30 هزار بازدید
میانگین مدت زمان حضور کاربران در سایت 2 دقیقه و 45 ثانیه
میانگین صفحات مشاهده شده توسط کاربران در هر بازدید حدود 2 صفحه

همانطور که در جدول مشاهده کردید با در نظر گرفتن عمومی نبودن سایت و پرداختن به موضوع خاص بازدید و آمار قابل توجهی را نشان می‌دهد.

می دانیم که مرورگر گوگل در حال حاضر از پرکاربردترین مرورگرها به شمار می‌رود. در معیارهای سنجش گوگل برای الویت‌بندی سایت عوامل بسیاری تاثیرگذار است که میزان بازدید سایت یکی از مهم‌ترین آن‌هاست. همانطور که در آمار بالا می‌بینید، وبسیما با توجه به محوریت طراحی سایت بازدید قابل توجهی را به خود اختصاص داده است. در ادامه اطلاعاتی از ترافیک گوگل وبسیما ارسال می‌شود.

ترافیک گوگل وبسیما

همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید بیشتر ورودی سایت وبسیما از راه جست و جوی گوگل است و بابت این موضوع هیچ هزینه‌ای برای تبلیغات در شبکه‌های دیگر و دریافت ورودی ندارد. حدود 70 درصد ورودی‌های سایت به همین مورد اختصاص داده شده است.

بازدید وبسیما

حدود 31 درصد ورودی‌های سایت وبسیما به طور مستقیم وارد این سایت می‌شوند و این نشان‌دهنده تخصصی کار کردن این سایت در زمینه طراحی سایت و واقف بودن مخاطبین به زمینه کاری وبسیما است. در جدول زیر میزان ورودی‌های سایت وبسیما را توسط موتورهای جست و جو مشاهده می‌فرمایید.

مدت زمان تخمین بازدید
تعداد بازدید ماهانه از گوگل بیش از 7.000.000 بازدید
تعداد بازدید روزانه از گوگل بیش از 233.000 بازدید

محبوبیت سایت وبسیما

دنیای دیجیتال مارکتنیگ و گسترده شدن تمایل کسب و کارها به وارد شدن به این عرصه سبب شده تا طراحی سایت که بخش عمده‌ای از این دنیا را تشکیل می‌دهد مورد توجه بسیاری از مخاطبین قرار بگیرد. با توجه به اینکه وبسیما هم در این زمینه فعالیت می‌کند، پس به طبع توانسته قشر زیادی از مخاطبین را به سمت خود متمایل کند. محبوبیت وبسیما با توجه به محوریت موضوعی آن بسیار زیاد است.

بک لینک‌های وبسیما

معمولاً سایت‌های بزرگی مانند وبسیما که  همراه با ارائه خدمات مطالب یونیک و تخصصی با کیفیت مطلوب تولید می‌کنند، نزد سایت‌های معتبر دنیا بازتاب‌های خوبی دارند که باعث شده از آن سایت‌ها به آن‌ها لینک داده شود. به همین دلیل نزد گوگل اعتبار ویژه‌ای پیدا کرده‌اند. در تصویر زیر که از سایت Moz گرفته شده است، می‌بینید که لینک‌های زیادی از وبسیما در سایت‌هایی مانند موزیلا و وردپرس با اعتبار دامنه‌های 98 وجود دارد. زمانی که رپورتاژ شما در وبسیما منتشر می‌شود، به نوعی شما از این اعتبار برای معرفی کسب و کار و بالا بردن اعتبار خودتان استفاده می‌کنید.

بک لینک وبسیما

قدرت دامنه (دامین اتوریتی یا DA) سایت وبسیما

Domain Authority یا قدرت دامنه یک سایت نشان از میزان اعتبار آن نزد موتورهای جستجو است. وقتی از سایتی با قدرت دامنه بالا به سایت شما لینک داده می‌شود، تأثیر مثبتی که بر سایت شما خواهد گذاشت، بیشتر است. وبسیما با سابقه بیش از 18 سال فعالیت در دنیای طراحی سایت، ترافیک بالای ورودی از گوگل و بک لینک‌هایی که از معتبرترین وب سایت‌های جهانی به خود اختصاص داده است، یکی از معتبرترین وب سایت‌های ایرانی با DA بالا است.

در تصویر زیر که از سایت Moz قرار داده شده است، دامین اتوریتی سایت وبسیما را مشاهده می‌کنید که 53 از 100 است. این سایت از بیش از 30000 سایت ایرانی و خارجی به سایت خود لینک دادند که این رقم در میان وب سایت‌های ایرانی واقعاً قابل توجه است.

سابقه دامنه وبسیما

لینک‌سازی با خرید رپورتاژ آگهی

در رپورتاژ آگهی ما ضمن فرصتی که برای معرفی کسب و کار خود و ترغیب مخاطبین به محصولات و خدمات خود داریم، از طریق لینک سازی‌‌هایی که انجام می‌دهیم، تلاش می‌کنیم تا گوگل را وادار کنیم که ما را ببیند و در نتایج جستجوهای خود به مخاطبین هدفمان نشان دهد. در صورتی که شما هم با لینک‌سازی قصد دارید تا به چنین هدفی برسید، نکات زیر را حتماً رد نظر داشته باشید:

  • مهم‌ترین موضوع این است که باید طبیعی عمل کنید. نباید گوگل استراتژی لینک دهی شما را متوجه شود. در صورتی که از یک شیوه ثابت برای لینک دهی به سایت خود استفاده می کنید، باید درباره این موضوع تجدید نظر کنید.
  • برای هر رپرتاژ، مقاله ای با کیفیت و متناسب با پرسونای مخاطبین خود بنویسید.
  • سعی کنید در نگارش رپورتاژ برای مخاطبین خود، موضوع کسب و کارتان را تبدیل به یک نیاز و دغدغه کنید و به آن پاسخ دهید.
  • سعی کنید در عنوان خبر، نام برندتان و کلیدواژه مد نظرتان را داشته باشید.
  • اگر مطلب شما آموزشی نیست، می‌توانید متنی حداکثر تا 1200 کلمه بنویسید.
  • معمولا در هر رپورتاژ آگهی امکان درج دو یا سه لینک وجود دارد. دو تا سه لینک فالو مجاز است، از این لینک‌ها برای ارجاع به دو یا سه صفحه مد نظرتان با کلیدواژه های مهم و مرتبط استفاده کنید.

نمونه رپورتاژهای منتشر شده در وبسیما

با  وارد شدن به بخش مقالات در سایت وبسیما، می‌توانید رپورتاژهای متنوعی که در این سایت منتشر شده است را مشاهده بفرمایید که دسته رپورتاژ قرار نگرفته و جزو مطالب آموزشی است ولی به سایت‌های مرتبط بک لینک داده شده است. ما در ادامه دو تصویری از چند مطلب منتشر شده را ارسال می‌کنیم:

ریپورتاژ در وبسیما

همانطور که در تصویر بالا مشخص است تمامی مطالب با توجه به محوریت طراحی سایت تولید شده است. این مطالب از جمله محتوایی هستند که بسیاری از مخاطبین به دنبال آموزش و یا انجام آن برای ارتقای سایت خود هستند.

امکان انتشار پست‎‌های «بررسی و معرفی» در  وبسیما

پست‌های بررسی و معرفی را می‌توان نسخه تکامل یافته رپورتاژ آگهی دانست. در این پست‍‌ها شما تنها موضوع مد نظر خود را به همراه یک سری جزئیات ساده برای سایت‌ها ارسال می‌کنید و آن‌ها با توجه به بررسی‌‌هایی که روی محصول و یا خدمات شما انجام می‌دهند، درباره شما و به زبان مخاطبین خودشان می‌نویسند.

خوشبختانه با توجه به پیگیری‌های انجام شده توسط تیم نشریلا، این امکان هم اکنون در سایت نشریلا فراهم است. با ثبت سفارش شما، نویسندگان وبسیما با توجه به موضوع و محور مد نظر شما، درباره شما می‌نویسند و آن را برای مخاطبین خود منتشر می‌کنند.

قیمت و خرید رپورتاژ وبسیماو ثبت سفارش در نشریلا

معمولاً قیمت انتشار رپورتاژ در سایت‌هایی مانند وبسیما که قدرت دامنه و اعتبار زیادی دارند، نسبت به سایت‌های دیگر بیشتر است. اما در نظر داشته باشید که لینک‌سازی در این سایت‌ها چقدر می‌تواند برای کسب و کار و اعتبار سایت شما مثبر ثمر واقع شود.

شما اگر بخواهید برای هر رپورتاژ آگهی خود با تک تک سایت‌ها وارد مذاکره شوید و انتشار رپورتاژ آگهی‌های خود را دنبال کنید، مطمئناً متحمل صرف زمان و هزینه بالایی خواهید شد. نشریلا، بزرگ‌ترین پلتفرم انتشار «رپورتاژ آگهی» و «بررسی محصول و معرفی خدمات» در دنیای وب فارسی است. نشریلا این امکان را برای شما مهیا کرده است تا شما تنها با ثبت سفارش و یا ارسال درخواست خود، تمامی فرآیند انتشار رپورتاژ و معرفی محصول خود را در کوتاه‌ترین زمان و مقرون به صرفه‌ترین قیمت (بعضاً قیمتی پایین‌تر از قیمت ارائه رپورتاژ توسط خود سایت) دنبال کنید.

برای کسب اطلاع از قیمت رپورتاژ در وبسیما و ثبت سفارش رپورتاژ آگهی خود، می‌توانید وارد صفحه ثبت سفارش رپورتاژ آگهی نشریلا شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *