رپورتاژ در سایت‌های معتبر

خرید و انتشار رپورتاژ در سایت اقتصاد نیوز + آمار بازدید و شاخص سئو رپورتاژ در اقتصاد نیوز

رپورتاژ در اقتصاد نیوز

اگر سئوی سایت شما برایتان اهمیت داده باشد و همواره به دنبال جست و جو از دیگران برای بهبود سئو باشید، اسم بک لینک را به قطع شنیده‌اید. شما با ساخت بک لینک در سایت‌هایی که از نظر گوگل صاحب اعتبار هستند، می‌توانید به افزایش بازدید سایت کمک کنید که در نتیجه موجب بهبود رتبه سئو می‌شود. ربات‌های گوگل از بک لینک به عنوان آژیری برای رتبه‌بندی استفاده می‌کند. در این مقاله از نشریلا، می‌خواهیم درباره فواید انتشار رپورتاژ آگهی در سایت اقتصاد نیوز مطالبی را عنوان کنیم و با هم بررسی کنیم که انتشار رپورتاژ در اقتصاد نیوز تا چه حدی می‌تواند در استراتژی سئو، به ما کمک کند. در انتها نیز شما را راهنمایی خواهیم کرد تا از طریق نشریلا به سادگی سفارش رپورتاژ خود را در اقتصاد نیوز ثبت نمایید.

معرفی سایت اقتصاد نیوز

اقتصاد نیوز به آدرس eghtesadnews.com یکی از سایت‌های به روز و قدیمی در زمینه اقتصاد است. آخرین اخبار اقتصادی به همراه پوشش لحظه‌ای قیمت بازار های ارز، طلا، سکه و … در این سایت قابل مشاهده و مطالعه است. کسانی که به دنبال بازار بورس و ارز هستند همواره اقتصاد نیوز را به عنوان منبع معتبری برای اطلاعات بازار اقتصاد می‌دانند.

تصویر زیر از سایت وب‌آرشیو گرفته شده است که نشان می‌دهد اقتصاد نیوز  از 23 سپتامبر 2009 (1 مهر 1388) شروع به کار کرده و تا به امروز، فعالیت خود در زمینه اقتصاد روز ادامه داده است.

eghtesadnews

سابقه دامنه اقتصاد نیوز به این اشاره دارد که در دنیای وب ماندگار است و وبسایت آن سن زیادی دارد، هرچه دامنه‌ای سابقه بیشتری داشته باشد از دید گوگل لینک‌هایش اعتبار و قدرت بیشتری خواهد داشت.

رتبه الکسای اقتصاد نیوز

با توجه سابقه دامنه و بازدیدهایی که به علت موضوع سایت اقتصاد نیوز برای آن ایجاد شده است، رتبه خوبی در الکسا دارد. همانطور که در جدول زیر مشاهده می‌کنید، در بین کل سایت‌های جهان رتبه 420 را دارد و در ایران، جزو 20 سایت برتر و با رتبه 18 است.

رتبه الکسای اقتصاد نیوز در جهان 420
رتبه الکسای اقتصاد نیوز در ایران 18

آمار ترافیک و بازدیدهای سایت اقتصاد نیوز

سایتی که مطالب به روز منتشر می‌کند به طور قطع بازدیدکننده‌های زیادی هم دارد. مشاهده آمار وبسایت با استفاده از ابزارهایی که داریم ممکن است دقیق نباشد، ولی می‌توان تخمین مناسبی از میزان بازدید، آمار ورودی و خروجی سایت‌ها به دست آورد. در جدولی که در ادامه قرار گرفته، اطلاعات بدست آمده از سایت اقتصاد نیوز قابل مشاهده است:

تعداد بازدید سالانه بیش از 120.000.000 بازدید
تعداد بازدید ماهانه بیش از 10.000.000 بازدید
تعداد بازدید روزانه بیش از 333 هزار بازدید
میانگین مدت زمان حضور کاربران در سایت 1 دقیقه و 47 ثانیه
میانگین صفحات مشاهده شده توسط کاربران در هر بازدید حدود 3 صفحه

بازدیدهای سایت اقتصاد نیوز نقش بسیار مهمی در افزایش بازدید سایت شما دارد. با توجه به این بازدیدها می‌توانید به راحتی اعتماد کنید و رپورتاژ سایت خود را در اقتصاد نیوز درج کنید.

ترافیک گوگل اقتصاد نیوز

درصد بیشتری از ورودی‌های گوگل برای اقتصاد نیوز همانطور که در نمودار مشاهده می‌کنید از طریق جست و جوی گوگل است. این مقدار شامل بیش از 70 درصد کل ورودی‌های سایت است. این موضوع اشاره به این دارد که مطالبی که داخل سایت هستند با نیازهای مخاطبین به روز و در دسترس است.

آمار اقتصاد نیوز

حدود بیش از 20 درصد ورودی‌های سایت اقتصاد نیوز از طریق مراجعه مستقیم است که این تعداد به بیش از 2 میلیون مراجعه‌کننده بر می‌گردد. این تعداد نشان‌دهنده این است که بازدیدکنندگان یا این آمار سایت را می‌شناسند.

مدت زمان تخمین بازدید
تعداد بازدید ماهانه از گوگل بیش از 7.000.000 بازدید
تعداد بازدید روزانه از گوگل بیش از 233.000 بازدید

بک لینک‌های اقتصاد نیوز

معمولاً سایت‌های بزرگی مانند اقتصاد نیوز که مطالب یونیک و تخصصی در حوزه اقتصاد با کیفیت مطلوب دارند، نزد سایت‌های معتبر دنیا بازتاب‌های خوبی دارند که باعث شده از آن سایت‌ها به آن‌ها لینک داده شود. به همین دلیل نزد گوگل اعتبار ویژه‌ای پیدا کرده‌اند. در تصویر زیر که از سایت Moz گرفته شده است، می‌بینید که لینک‌های زیادی از اقتصاد نیوز در سایت‌هایی مانند ویکی‌پدیا و بی بی سی کو با اعتبار دامنه‌های بالای 95 وجود دارد. زمانی که رپورتاژ شما در اقتصاد نیوز منتشر می‌شود، به نوعی شما از این اعتبار برای معرفی کسب و کار و بالا بردن اعتبار خودتان استفاده می‌کنید.

بک لینک اقتصاد نیوز

قدرت دامنه (دامین اتوریتی یا DA) سایت اقتصاد نیوز

Domain Authority یا قدرت دامنه از مواردی است که برای یک سایت اعتبار ایجاد می‌کند. موتورهای جست و جو نیز نسبت به این مورد هوشمند هستند.  وقتی از سایتی با قدرت دامنه بالا به سایت شما لینک داده می‌شود، تأثیر مثبتی که بر سایت شما خواهد گذاشت، بیشتر است. اقتصاد نیوز با سابقه بیش از 12 سال فعالیت در دنیای وب، ترافیک بالای ورودی از گوگل و بک لینک‌هایی که از معتبرترین وب سایت‌های جهانی به خود اختصاص داده است، یکی از معتبرترین وب سایت‌های ایرانی با DA بالا است.

در تصویر زیر که از سایت Moz قرار داده شده است، دامین اتوریتی سایت اقتصاد نیوز را مشاهده می‌کنید که 41 از 100 است. این سایت از بیش از 3.500 سایت ایرانی و خارجی به سایت خود لینک داده است.

قدرت دامنه اقتصاد نیوز

 

نمونه رپورتاژهای منتشر شده در اقتصاد نیوز

با جستجوی کلمه «رپورتاژ آگهی» در سایت اقتصاد نیوز، می‌توانید رپورتاژهای متنوعی که در این سایت منتشر شده است را مشاهده بفرمایید. ما در ادامه دو نمونه از این موارد را بررسی می‌کنیم:

می‌توانیم به این موضوع اشاره کنیم که رپورتاژهای منتشر شده در سایت اقتصاد نیوز حتما به حوزه‌های اقتصادی مربوط نمی‌شود و به ترندهای روز هم اشاره می‌کند. مثلا مطلبی که در ادامه تصویر آن آمده است به علت نیاز به سئوی سایت می‌پردازد.

رپورتاژ در اقتصاد نیوز

در مثالی دیگر، در مورد اعتماد گوگل به وب سایت رپورتاژ منتشر کرده است. همه این مطالب بر این دلالت دارد که اقتصاد نیوز مطالب متعددی در زمینه‌های کاربردی دارد و این می‌تواند به بازدید رپورتاژ شما کمک کند.

رپورتاژ در اقتصاد نیوز

قیمت و خرید رپورتاژ اقتصاد نیوز و ثبت سفارش در نشریلا

معمولاً قیمت انتشار رپورتاژ در سایت‌هایی مانند اقتصاد نیوز که قدرت دامنه و اعتبار زیادی دارند و مطالب منتشر شده برای بازدید مخاطب زیادی دارد، نسبت به سایت‌های دیگر بیشتر است. اما در نظر داشته باشید که لینک سازی در این سایت‌ها چقدر می‌تواند برای کسب و کار و اعتبار سایت شما موثر باشد.

شما اگر بخواهید برای هر رپورتاژ آگهی خود با تک تک سایت‌ها وارد مذاکره شوید و انتشار رپورتاژ آگهی‌های خود را دنبال کنید، مطمئناً متحمل صرف زمان و هزینه بالایی خواهید شد. نشریلا، بزرگ‌ترین پلتفرم انتشار «رپورتاژ آگهی» و «بررسی محصول و معرفی خدمات» در دنیای وب فارسی است. نشریلا این امکان را برای شما مهیا کرده است  تا شما تنها با ثبت سفارش و یا ارسال درخواست خود، تمامی فرآیند انتشار رپورتاژ و معرفی محصول خود را در کوتاه‌ترین زمان و مقرون به صرفه‌ترین قیمت (بعضاً قیمتی پایین‌تر از قیمت ارائه رپورتاژ توسط خود سایت) دنبال کنید.

برای کسب اطلاع از قیمت رپورتاژ در اقتصاد نیوز و ثبت سفارش رپورتاژ آگهی خود، می‌توانید وارد صفحه ثبت سفارش رپورتاژ آگهی نشریلا شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *