رپورتاژ در سایت‌های معتبر

خرید و انتشار رپورتاژ در سایت تابناک + آمار بازدید و شاخص سئو رپرتاژ در تابناک

تابناک 1

نباید فراموش کنیم که گوگل، وبسایتها را از خرید بک لینک منع کرده و اگر متوجه شود لینکسازی یک سایت بر اساس خرید بک لینک بوده، نمره منفی برای سئوی آن سایت در نظر می‌گیرد. به همین دلیل به جای خرید بک لینک، استفاده از رپرتاژ آگهی در سایت‌های بزرگ و معتبر، محبوبیت زیادی پیدا کرده و در این بین، سایتهای خبری ایران مثل تابناک، گزینه‌هایی بسیار مناسب برای لینک سازی و روابط عمومی برند می‌باشند. در این مقاله از نشریلا، به شما توضیح می‌دهیم که مزایای رپرتاژ در تابناک چیست و چرا باید این سایت را در استراتژی سئو خود قرار دهید. همچنین از قیمت رپرتاژ و ثبت سفارش در تابناک مطلع خواهید شد.

معرفی سایت تابناک

سایت خبری تابناک به آدرس tabnak.ir از سایت‌های خبری قدیمی و باسابقه ایران به شمار می‌رود. سایت خبری تابناک در موضوعات مختلف اخبار سیاسی، اخبار علمی و آموزشی، اخبار ورزشی، اخبار استانها، اخبار اجتماعی، اخبار اقتصادی و تمامی خبرهای روز ایران و جهان به تولید و انتشار مستمر و روزانه خبر مشغول است.

تصویر زیر از سایت وب‌آرشیو نشان می‌دهد که تابناک از سال 2007 شروع به کار کرده و تا به امروز، فعالیتش ادامه دارد.

tabnak

هر چه قدمت یک دامنه بیشتر باشد و در سال‌های بیشتری فعالیتی مستمر داشته باشد، ارزش لینک‌هایی که از آن گرفته می‌شود، برای سئوی وبسایت‌ها بسیار بهتر خواهد بود. در ادامه، مزایای خرید بک لینک تابناک با رپرتاژ آگهی را با دلایل آن ذکر کردیم.

رتبه الکسای تابناک

تابناک از سایت‌های پربازدید ایران به شمار می‌رود و در الکسا هم رتبه خوبی دارد. در بین کل سایت‌های جهان، تابناک رتبه 2204 را دارد و در ایران، جز 100 سایت برتر است و رتبه 82 را به خود اختصاص داده است.

رتبه الکسای تابناک در جهان 2204
رتبه الکسای تابناک در ایران 82

آمار ترافیک و بازدیدهای سایت تابناک

نمی‌توان برای سایت‌های دیگر، آمار دقیق ترافیک روزانه و ماهانه را مشخص کرد، اما با استفاده از رتبه الکسا و ابزارهایی مثل Similarweb، می‌توان تخمینی حدودی از میزان بازدید تابناک به دست آورد.  جدول زیر، خلاصه‌ای از تخمین ترافیک تابناک می‌باشد.

تعداد بازدید سالانه بیش از 161.880.000 بازدید
تعداد بازدید ماهانه بیش از 13.490.000 بازدید
تعداد بازدید روزانه بیش از 450 هزار نفر
میانگین مدت زمان حضور کاربران در سایت 2 دقیقه
میانگین صفحات مشاهده شده توسط کاربران در هر بازدید حدود 2 صفحه

همانطور که گفته شد، این آمار تقریبی بوده و احتمالاً بازدید تابناک از این رقم، بیشتر است.

هر چه تعداد بازدید یک سایت بیشتر باشد، گوگل به آن سایت اهمیت بیشتری داده و در سئوی آن در نظر گرفته می‌شود. سایت تابناک هم از این قاعده مستثنی نیست و در بخش بعد، آمار تقریبی ترافیک گوگل تابناک را برای اثبات این ادعا مشاهده خواهید کرد.

ترافیک گوگل تابناک

با استفاده از اطلاعات سایت سیمیلاروب، در تصویر زیر مشاهده می‌کنید که بازدیدهای سایت تابناک، کاملاً ارگانیک بوده و بدون تبلیغات جذب می‌شوند. طبق داده‌های زیر، بیش از 63 درصد از ترافیک تابناک، از دایرکت است (کسانی که مستقیماً آدرس تابناک را در مرورگر تایپ می‌کنند یا تابناک را در مرورگر خود بوکمارک کردند) و این شاخص، به طور حدودی، میزان مقبولیت تابناک و وفاداری به آن در مخاطبان سایتهای خبری را نشان می‌دهد.

آمار سئو تابناک

تخمین ترافیک ورودی تابناک از گوگل هم بیش از 30 درصد است که نشان می‌دهد سئوی تابناک، مناسب است و گوگل به محتوای آن، اهمیت زیادی می‌دهد. اگر میزان ترافیک شش ماهه تابناک را 12 میلیون و 760 هزار نفر بدانیم، میزان ترافیک گوگل تابناک به شرح زیر خواهد شد:

مدت زمان تخمین بازدید
تعداد بازدید ماهانه از گوگل بیش از 4.104.000 بازدید
تعداد بازدید روزانه از گوگل بیش از 136.000 بازدید

محبوبیت سایت تابناک

داده‌های گوگل ترندز نشان می‌دهد که سایت تابناک، در مقایسه با برخی دیگر از سایت‌های خبری معروف ایران، محبوبیت بیشتری داشته و کاربران بیشتری در گوگل، به دنبال ورود به این سایت هستند و نام آن را جستجو می‌کنند. آمار زیر داده‌های سالانه جستجوی نام سایت‌های خبری را نشان می‌دهد که نمودار آبی به تابناک اختصاص دارد.

tabnak

بک‌لینک‌های تابناک

معمولاً سایت‌های معتبر خبری، در رسانه‌های مختلف ایران و جهان بازتاب داشته و به آن لینک داده می‌شود؛ به همین دلیل اعتبار بالایی در گوگل به دست می‌آورند. تصویر زیر که از سایت Moz گرفته شده، نشان می‌دهد که تابناک، از سایت‌های بسیار بزرگ و معتبری مانند سایت رسمی مرورگر موزیلا و ویکی‌پدیای انگلیسی با دامین اتوریتی یا قدرت دامنه 98 و سایت‌های دیگری با DA بالای 90 لینک گرفته است. وقتی رپرتاژ شما با درج لینک‌های سایتتان در تابناک منتشر شود، تاثیر مثبت این بک‌لینک‌ها که به تابناک منتقل شده، در اثربخشی بک‌لینک شما هم منتقل خواهد شد.

تابناک 5

قدرت دامنه (دامین اتوریتی یا DA) سایت تابناک

هر چقدر قدرت دامنه یک سایت بالاتر باشد، بک‌لینک‌هایی که از آن می‌گیریم موثرتر خواهد بود. تابناک به دلیل سابقه بیش از 13 سال فعالیت و ترافیک بالای ورودی از گوگل و لینک‌هایی که از سایت‌های معتبر جهانی گرفته، DA یا دامین اتوریتی مناسبی را کسب کرده است.

تصویر زیر از سایت Moz نشان می‌دهد که قدرت دامنه تابناک، 60 (از 100) بوده و از بیش از 32 هزار دامنه سایت ایرانی و خارجی، بیش از 24 میلیون بک‌لینک گرفته است که رقم قابل توجهی است.

تابناک 6

لینک‌سازی با خرید رپرتاژ

در ایران، رپرتاژ آگهی با هدف لینک‌بیلدینگ سالم در دل محتوای باکیفیت انجام می‌شود و برخی کسب و کارهای بزرگ، از پتانسیل خبر در سایت‌های پرمخاطب، اهداف تبلیغاتی و روابط عمومی را نیز دنبال می‌کنند؛ اما اگر می‌خواهید با سفارش رپورتاژ آگهی، لینک سازی کنید، باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • برای هر رپرتاژ، متنی باکیفیت و اختصاصی و غیر تکراری بنویسید.
  • سعی کنید در عنوان خبر، نام برندتان را درج کنید.
  • اگر مطلب شما آموزشی نیست، می‌توانید متنی حداکثر تا 1000 کلمه بنویسید.
  • در هر رپرتاژ معمولاً دو تا سه لینک فالو مجاز است، از این دو سه لینک برای لینک دادن به دو سه صفحه مجزا از سایت خود استفاده کنید (به هر صفحه از سایتتان، یک بار لینک بدهید).
  • لینک‌ها را با کلمات کلیدی مهم هر صفحه درج کنید.
  • مطمئن شوید که رپرتاژ شما به صورت دائم و همیشگی در آن سایت منتشر خواهد شد.

نمونه رپرتاژهای منتشر شده در تابناک

با جستجوی کلمه «رپرتاژ» در تابناک، با تعداد بسیار زیادی رپرتاژ کسب و کارهای مختلف مواجه خواهید شد. در ادامه، برای نمونه، دو رپرتاژی که در تابناک منتشر شده را مرور می‌کنیم.

خبر زیر در کمتر از دو روز پس از انتشار، بیش از 8000 بار بازدید شده که یعنی این رپرتاژ به شناخته شدن کسب و کار مربوطه هم منجر شده است. هر چه بازدید رپرتاژ شما بیشتر باشد، امکان کلیک روی لینک‌های شما بیشتر خواهد شد و هر چه کلیک‌ها بیشتر باشد، تاثیر بک‌لینک‌های آن بیشتر خواهد شد.

تابناک 7

در رپرتاژ زیر که بازدید خوبی را مدت زمان کوتاهی به دست آورده، مطلبی تبلیغاتی-آموزشی ارائه شده و مخاطب را ضمن آشنا کردن با کسب و کار مربوطه، برای در نظر گرفتن نکات مهم هنگام انتخاب موسسه اقامت در ترکیه آگاه می‌کند.

تابناک 8

قیمت و خرید رپرتاژ تابناک و ثبت سفارش در نشریلا

قیمت رپرتاژ تمام سایت‌های معتبر خبری با DA بالا نسبت به سایت‌های دیگر، بیشتر است و سایت تابناک هم بنا به دلایلی که در این مطلب گفته شد، یکی از گزینه‌های ارزشمند برای سئو و لینک‌بیلدینگ سایت‌ها می‌باشد.

قیمت رپرتاژ تابناک با توجه به اینکه مطلب شما در کدام دسته‌بندی و کدام بخش تابناک منتشر شود، تغییر می‌کند، به همین دلیل برای آگاهی از قیمت رپورتاژ آگهی در تابناک، می‌توانید با واحد فروش نشریلا تماس بگیرید.

نشریلا، سامانه واسط شما با سایت‌های خبری است که به شما کمک می‌کند به جای آنکه برای انتشار رپرتاژ، با چندین سایت وارد صحبت و مذاکره شوید، به راحتی کل کارهای انتشار رپرتاژ خود را به نشریلا بسپارید تا رپرتاژتان در سایت‌های مد نظر شما منتشر شود.

نشریلا به شما کمک می‌کند تا بهترین سایت‌های خبری و معتبر با DA بالا را برای لینک‌سازی و انتشار رپورتاژ کسب و کارتان انتخاب کنید و برای این کار، کمترین انرژی و وقت از شما گرفته شود.

برای کسب اطلاع از قیمت رپرتاژ در صفحات مختلف تابناک و ثبت سفارش رپوتاژ در تابناک، از طریق صفحه ثبت سفارش رپورتاژ آگهی در نشریلا اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *