رپورتاژ در سایت‌های معتبر

خرید و انتشار رپورتاژ در سایت لرن پارسی + آمار بازدید و شاخص سئو رپرتاژ در لرن پارسی

رپروتاژ آگهی در لرن پارسی

بک لینک یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که امروزه در بخش دیجیتال مارکتینگ مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. با بک لینک سایت‌ها می‌توانند بازدید کننده خود را افزایش دهند در نهایت با افزایش بازدید اعتبار دامنه خود را افزایش دهند. در این میان افرادی هستند که سعی بر دور زدن ربات گوگل دارند و اقدام به خرید بک لینک از سایر سایت‌ها می‌کنند. گوگل برای این موضوع بسیار هوشمند شده است و ممکن است برای سایت فروشنده و خریدار رتبه منفی ثبت کند. در این مقاله از نشریلا، می‌خواهیم درباره فواید انتشار رپورتاژ آگهی در سایت لرن پارسی، مطالبی را عنوان کنیم و با هم بررسی کنیم که انتشار رپورتاژ در لرن پارسی تا چه حدی می‌تواند در استراتژی سئو، به ما کمک کند. در انتها نیز شما را راهنمایی خواهیم کرد تا از طریق نشریلا به سادگی سفارش رپورتاژ خود را در لرن پارسی ثبت نمایید.

معرفی سایت لرن پارسی

سایت لرن پارسی به آدرس learnparsi.com را می‌توان به عنوان مرجع آموزش‌های رایگان فناوری و کاربردی در موضوعات مختلف دانست. لرن پارسی یک بستر انتشار آنلاین متشکل از محتوای آموزشی و کاربردی در موضوعات مختلف است و هدف آن رفع چالش‌های آموزشی شما در موضوعات کلیدی متنوع در سریع‌ترین زمان ممکن است.

تصویر زیر از سایت وب‌آرشیو گرفته شده است که نشان می‌دهد لرن پارسی از 11 آگوست 2019 (20 مرداد 1398) شروع به کار کرده و تا به امروز و در این مدت زمان کم توانسته جایگاه خود را تثبیت کند.

leanrparsi

به این موضوع باید توجه کرد که لرن پارسی در مدت حدودا دو سال از گذر عمر دامنه‌اش، توانسته مقالات زیادی را منتشر کند و به زمینه‌های مختلف علمی در این مقاله‌ها بپردازد.

رتبه الکسای لرن پارسی

لرن پارسی از سایت‌های مرجع آموزش های کاربردی و فناوری است که با اینکه مدت زیادی از سابقه دامنه آن نمی‌گذرد توانسته رتبه زیر 1000 الکسا را در ایران به خود اختصاص دهد. اطلاعات رتبه الکسای لرن پارسی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

رتبه الکسای لرن پارسی در جهان 30013
رتبه الکسای لرن پارسی در ایران  725

آمار ترافیک و بازدیدهای سایت لرن پارسی

شاید به دست آوردن و مشاهده آمار یک وبسایت با استفاده از ابزارهای موجود، امری غیر ممکن باشد ولی با استفاده از اطلاعات بدست آمده از سایت‌های الکسا و سیمیلاروب به خوبی می‌توان تخمین مناسبی از میزان بازدید، آمار ورودی و خروجی سایت‌ها بدست آورد. در جدول زیر اطلاعات بدست آمده از سایت لرن پارسی را که از سیمیلاروب بدست آمده است، مشاهده می فرمایید:

تعداد بازدید سالانه بیش از 30.720.000 بازدید
تعداد بازدید ماهانه بیش از 1.600.000 بازدید
تعداد بازدید روزانه بیش از 53 هزار بازدید
میانگین مدت زمان حضور کاربران در سایت 1 دقیقه و 5 ثانیه
میانگین صفحات مشاهده شده توسط کاربران در هر بازدید حدود 2 صفحه

همانطور که گفته شد، این آمار تقریبی بوده و بازدید لرن پارسی مطمئنا با توجه به آموزش‌های رایگانی که به موضوعیت فناوری و کاربردی دارد، از این ارقام، بیشتر است. امروزه همه به دنبال یادگیری آموزش هستند حال اگر منبعی برای این آموزش‌ها رایگان در دسترس باشد و بتوان بدون هیچ محدودیتی به آن دسترسی داشت، بیشتر جست و جو می‌شود.

ترافیک گوگل لرن پارسی

لرن پارسی با توجه به مطالب آموزشی رایگانی که دارد، 91 درصد ورودی آن از طریق جست و جوی گوگل است. به این معنی که توانسته وسعت مطالب زیادی را با عنوان‌های کاربردی به خود اختصاص دهد.

آمار سئو لرن پارسی

حدود 91 درصد ورودی‌های سایت لرن پارسی از گوگل است و این نشان می‌دهد که این سایت به خوبی مورد توجه گوگل است و در صورت انتشار رپورتاژ در این سایت، نوشته ما نیز می تواند به خوبی توسط گوگل دیده شود.

محبوبیت سایت لرن پارسی

دلیل اصلی محبوبیت این سایت بین مخاطبین، حجم زیاد مطالب علمی مفید است. این مطالب در دسته‌های مقالات و دوره‌های آموزشی با موضوع‌های کلیدی بازی، آفیس، دیجیتال مارکتینگ، طراحی وب، موفقیت و … جمع‌آوری شده‌‌اند که با رایگان بودنشان کمک بزرگی به یادگیری علاقه‌مندان به این زمینه‌ها م‍ی‌کند.

بک لینک‌های لرن پارسی

اگر سایتی دارای مطالب یکتا با کیفیت مناسب باشد به قطع سایت‌های معتبر آن را فراخوانی می‌‌کنند. نتیجه این فراخوانی اعتبار ویژه نزد گوگل است. در تصویر زیر می‌توانید بک لینک ‌های لرن پارسی را مشاهده کنید. سایت‌های معتبری مانند blog.ir، rozblog.com از سایت لرن پارسی لینک دارند و این به دامنه لرن پارسی اعتبار می‌بخشد.

بک لینک‌های سایت لرن پارسی

قدرت دامنه (دامین اتوریتی یا DA) سایت لرن پارسی

همانطور که می‌دانید قدرت دامنه در اعتبار بک‌ لینک ها تاثیر زیادی می‌گذارد. در مورد سایت لرن پارسی به دلیل اینکه از راه‌اندازی سایت آن حدود دو سال می‌گذرد، ولی با این حال وضعیت مناسبی دارد. در مورد یکتایی مطالب همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، لرن پارسی هیچ اسپم اسکوری ندارد و این یعنی تمام مطالب آن یکتا و یونیک است و این به خودی خود از نظر گوگل اعتبار زیادی به آن می‌دهد. تصویر زیر از سایت Moz قرار داده شده که تایید کننده یکتایی مطالب لرن پارسی است.

قدرت دامنه لرن پارسی

لینک‌سازی با خرید رپورتاژ آگهی

در رپورتاژ آگهی ما ضمن فرصتی که برای معرفی کسب و کار خود و ترغیب مخاطبین به محصولات و خدمات خود داریم، از طریق لینک سازی‌هایی که انجام می‌دهیم، تلاش می‌کنیم تا گوگل را وادار کنیم که ما را ببیند و در نتایج جستجوهای خود به مخاطبین هدفمان نشان دهد. در صورتی که شما هم با لینک‌سازی قصد دارید تا به چنین هدفی برسید، نکات زیر را حتماً رد نظر داشته باشید:

  • مهم‌ترین موضوع این است که باید طبیعی عمل کنید. نباید گوگل استراتژی لینک دهی شما را متوجه شود. در صورتی که از یک شیوه ثابت برای لینک دهی به سایت خود استفاده می کنید، باید درباره این موضوع تجدید نظر کنید.
  • برای هر رپرتاژ، مقاله‌ای با کیفیت و متناسب با پرسونای مخاطبین خود بنویسید.
  • سعی کنید در نگارش رپورتاژ برای مخاطبین خود، موضوع کسب و کارتان را تبدیل به یک نیاز و دغدغه کنید و به آن پاسخ دهید.
  • سعی کنید در عنوان خبر، نام برندتان و کلیدواژه مد نظرتان را داشته باشید.
  • اگر مطلب شما آموزشی نیست، می‌توانید متنی حداکثر تا 1200 کلمه بنویسید.
  • معمولا در هر رپرتاژ آگهی امکان درج دو یا سه لینک وجود دارد. دو تا سه لینک فالو مجاز است، از این لینک‌ها برای ارجاع به دو یا سه صفحه مد نظرتان با کلیدواژه های مهم و مرتبط استفاده کنید.

نمونه رپورتاژهای منتشر شده در لرن پارسی

با جستجوی کلمه «رپورتاژ آگهی» در سایت لرن پارسی، می‌توانید رپورتاژهای متنوعی که در این سایت منتشر شده است را مشاهده بفرمایید. ما در ادامه دو نمونه از این موارد را بررسی می‌کنیم:

رپورتاژهایی که در لرن پارسی منتشر می‎‌شوند عناوین متفاوتی دارند. مثلا عنوان رپورتاژ زیر آموزشی است.

نمونه رپورتاژ

در مثالی دیگر، می‌توانیم به رپورتاژی که در مورد مدیریت پیج اینستاگرام منتشر شده است اشاره کنیم. محتوای یکتا و مطالب آموزشی پر جست و جو از ویژگی‌های مطالب منتشر شده در پارسی لرن است.

بهلینک

امکان انتشار پست‎‌های «بررسی و معرفی» در لرن پارسی

پست‌های بررسی و معرفی را می توان نسخه تکامل یافته رپورتاژ آگهی دانست. در این پست‍‌ها شما تنها موضوع مد نظر خود را به همراه یک سری جزئیات ساده برای سایت‌ها ارسال می‌کنید و آن ها با توجه به بررسی‌هایی که روی محصول و یا خدمات شما انجام می‌دهند، درباره شما و به زبان مخاطبین خودشان می‌نویسند.

خوشبختانه با توجه به پیگیری های انجام شده توسط تیم نشریلا، این امکان هم اکنون در سایت لرن پارسی فراهم است. با ثبت سفارش شما، نویسندگان لرن پارسی با توجه به موضوع و محور مد نظر شما، درباره شما می‌نویسند و آن را برای مخاطبین خود منتشر می‌کنند.

در تصویر زیر یک نمونه بررسی و معرفی منتشر شده در سایت لرن پارسی را مشاهده می‌فرمایید. از ویژگی های منحصر به فرد این نوشته، یونیک بودن متن، سخاوت سایت لرن پارسی در قرار دادن لینک در سایت و متن سئو شده می‌باشد.

رپورتاژ در لرن پارسی

قیمت و خرید رپورتاژ لرن پارسی و ثبت سفارش در نشریلا

انتشار رپورتاژ در سایت‌هایی مانند لرن پارسی که مطالب کاربردی و آموزش‌های جامع دارند، می‌تواند بالاترین تاثیر مثبت را بر روی بک لینک های سایت شما داشته باشد؛ در نظر داشته باشید که لینک‌سازی در چنین سایت‌هایی چقدر می‌تواند برای کسب و کار و اعتبار سایت شما مثبر ثمر واقع شود.

شما اگر بخواهید برای هر رپورتاژ آگهی خود با تک تک سایت‌ها وارد مذاکره شوید و انتشار رپورتاژ آگهی‌های خود را دنبال کنید، مطمئناً متحمل صرف زمان و هزینه بالایی خواهید شد. نشریلا، بزرگ‌ترین پلتفرم انتشار «رپورتاژ آگهی» و «بررسی محصول و معرفی خدمات» در دنیای وب فارسی است. نشریلا این امکان را برای شما مهیا کرده است تا شما تنها با ثبت سفارش و یا ارسال درخواست خود، تمامی فرآیند انتشار رپورتاژ و معرفی محصول خودتان را در کوتاه‌ترین زمان و مقرون به صرفه‌ترین قیمت (بعضاً قیمتی پایین‌تر از قیمت ارائه رپورتاژ توسط خود سایت) دنبال کنید.

برای کسب اطلاع از قیمت رپرتاژ در زومیت و ثبت سفارش رپورتاژ آگهی خود، می‌توانید وارد صفحه ثبت سفارش رپورتاژ آگهی نشریلا شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *