رپورتاژ در سایت‌های معتبر

خرید و انتشار رپورتاژ در سایت همیار وردپرس + آمار بازدید و شاخص سئو رپورتاژ در همیار وردپرس

رپورتاژ در همیار وردپرس

وقتی قصد داریم خدمات و محصولات خود را سایت‌های پربازدید خبری و آموزشی به صورت غیر مستقیم معرفی کنیم؛ از رپورتاژ استفاده می‌کنیم. انتشار این پست به عنوان بک لینک طبیعی برای سایت شما محسوب می‌شود و بازدید سایت را افزایش می‌دهد. سئو سایت و افرایش رتبه مسئله‌ای است که برای صاحبان کسب و کار اهمیت فراوانی دارد و رپورتاژ آگهی یکی از ابزارهایی است که به صورت محتوایی مخاطب را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در این مقاله از نشریلا، می‌خواهیم درباره فواید انتشار رپورتاژ آگهی در سایت  پربازدید همیار وردپرس مطالبی را عنوان کنیم و با هم بررسی کنیم که انتشار رپورتاژ در همیار وردپرس تا چه حدی می‌تواند در استراتژی سئو، به ما کمک کند. در انتها نیز شما را راهنمایی خواهیم کرد تا از طریق نشریلا به سادگی سفارش رپورتاژ خود را در همیار وردپرس ثبت نمایید.

معرفی سایت همیار وردپرس

سایت آموزشی همیار وردپرس به آدرس hamyarwp.com سایتی آموزشی درباره وردپرس است. سایت آموزشی همیار وردپرس در موضوعات مربوط به طراحی سایت با وردپرس برای کسب و کارهای استارتاپی است می‌پردازد. با توجه به اینکه وردپرس مورد توجه بسیاری از طراحان سایت برای شروع کار و ورود به عرصه دیجیتال مارکتینگ قرار گرفته، در نتیجه کاربران زیادی به این سایت رجوع می‌کنند.

تصویر زیر از سایت وب‌آرشیو نشان می‌دهد که همیار وردپرس از سال 2014 شروع به کار کرده و تا به امروز، فعالیتش به صورت گسترده ادامه داده است.

همیار وردپرس

رتبه الکسای همیار وردپرس

همیاروردپرس از سایت‌های پربازدید در زمینه آموزش وردپرس به شمار می‌رود و در الکسا هم رتبه خوبی دارد. در بین کل سایت‌های جهان، همیار وردپرس رتبه 4430 را دارد و در ایران، جز 200 سایت برتر است و رتبه 113 را به خود اختصاص داده است.

رتبه الکسای همیار وردپرس در جهان 4430
رتبه الکسای همیار وردپرس در ایران 113

آمار ترافیک و بازدیدهای همیار وردپرس

جدول زیر برای اطلاع از آمار تخمینی ترافیک روزانه و ماهانه مشخص شده است. این آمار و اعداد با استفاده از رتبه الکسا و ابزارهایی مثل Similarweb، دریافت شده است.

تعداد بازدید سالانه بیش از 130.000.000 بازدید
تعداد بازدید ماهانه بیش از 10.500.000 بازدید
تعداد بازدید روزانه بیش از 350 هزار نفر
میانگین مدت زمان حضور کاربران در سایت 3 دقیقه
میانگین صفحات مشاهده شده توسط کاربران در هر بازدید حدود 3 صفحه

همانطور که در جدول مشاهده می‌کنید، این آمار مربوط به بازدید همیار وردپرس در دوره‌های زمانی متفاوت است.

با توجه به موضوع سایت تمرکز بر یک موضوع تخصصی دارد به صورت ویژه بازدید فوق العاده‌ای دارد یعنی اگر سایت شما با موضوع این سایت همخوانی داشته باشد به راحتی می‌توانید بازدید زیادی را به سایت خود اضافه کنید. همیار وردپرس می‌تواند برای ثبت رپورتاژهای وردپرس مرجع بک لینک مناسبی باشد.

ترافیک گوگل همیار وردپرس

با استفاده از اطلاعات سایت سیمیلاروب، در تصویر زیر مشاهده می‌کنید که بازدیدهای همیار وردپرس، از طریق جست و جوی گوگل وارد می‌شوند که کاملاً ارگانیک بوده و بدون تبلیغات جذب می‌شوند. طبق داده‌های زیر، بیش از 80 درصد از ترافیک همیار وردپرس، از به جست و جوی گوگل برمی‌گردد. این نمایانگر مطالب مفید و همه جانبه‌ای است که در مورد وردپرس در این سایت منتشر می‌شود.

بازدید گوگل همیار وردپرس
تخمین ترافیک ورودی همیار وردپرس به صورت مستقیم  بیش از 15 درصد است که نشان می‌دهد و این نشانگر این است که این درصد همیار وردپرس را به عنوان مرجعی برای وردپرس می‌شناسند. اگر میزان ترافیک شش ماهه همیار وردپرس را 52 میلیون و 200 هزار نفر بدانیم، میزان ترافیک گوگل همیار وردپرس به شرح زیر خواهد شد:

مدت زمان تخمین بازدید
تعداد بازدید ماهانه از گوگل بیش از 8.700.000 بازدید
تعداد بازدید روزانه از گوگل بیش از 290.000 بازدید

محبوبیت سایت همیار وردپرس 

داده‌های گوگل ترندز نشان می‌دهد که همیار وردپرس، در مقایسه با برخی دیگر از سایت‌های خبری معروف ایران، محبوبیت بیشتری داشته و کاربران بیشتری در گوگل، به دنبال ورود به این سایت هستند و نام آن را جستجو می‌کنند. آمار زیر داده‌های سالانه جستجوی نام سایت‌های خبری را نشان می‌دهد که نمودار آبی به همیار وردپرس اختصاص دارد.

نمودار همیار وردپرس

بک‌لینک‌های همیار وردپرس

معمولاً سایت‌های معتبر آموزشی، در رسانه‌های مختلف ایران و جهان بازتاب داشته و به آن لینک داده می‌شود؛ به همین دلیل اعتبار بالایی در گوگل به دست می‌آورند. تصویر زیر که از سایت Moz گرفته شده، نشان می‌دهد که همیار وردپرس، از سایت‌های بسیار بزرگ و معتبری مانند سایت رسمی مرورگر کلود فلر و وردپرس با دامین اتوریتی یا قدرت دامنه 98 و سایت‌های دیگری با DA بالای 90 لینک گرفته است. وقتی رپورتاژ شما با درج لینک‌های سایتتان در همیار وردپرس منتشر شود، تاثیر مثبت این بک‌لینک‌ها که به وردپرس فارسی منتقل شده، در اثربخشی بک‌لینک شما هم منتقل خواهد شد.

بک لینک سایت همیار وردپرس

قدرت دامنه (دامین اتوریتی یا DA) سایت همیار وردپرس

هر چقدر قدرت دامنه یک سایت بالاتر باشد، بک‌لینک‌هایی که از آن می‌گیریم موثرتر خواهد بود. همیار وردپرس به دلیل سابقه بیش از 7 سال فعالیت و ترافیک بالای ورودی از گوگل و لینک‌هایی که از سایت‌های معتبر جهانی گرفته، DA یا دامین اتوریتی مناسبی را کسب کرده است.

تصویر زیر از سایت Moz نشان می‌دهد که دامنه همیار وردپرس در چه وضعیتی قرار دارد و چقدر می‌تواند به ثبت رپورتاژ شما و گرفتن نتیجه کمک کند.

بک لینک همیار وردپرس

نمونه رپورتاژهای منتشر شده در همیار وردپرس

با جستجوی کلمه «رپورتاژ» در همیار وردپرس، با تعداد بسیار زیادی رپورتاژ کسب و کارهای مختلف مواجه خواهید شد. در ادامه، برای نمونه، دو رپورتاژی که در همیار وردپرس منتشر شده را مرور می‌کنیم.

همانطور که در تصویر رپورتاژ زیر مشاهده می‌کنید مربوط به حوزه پر طرفدار دیجیتال مارکتینگ و سئو است و بالای 2000 بازدید داشته است و پست‌ها با ستاره ارزش گذاری شده است.

رپورتاژ در همیار وردپرس

رپورتاژ دیگری که در ادامه ارسال می‌شود مربوط به رشته گرافیک است، همانطور که قابل مشاهده است بازدید خوبی را در سایت به خود اختصاص داده است.

رپورتاژ در همیار وردپرس

قیمت و خرید رپورتاژ همیار وردپرس و ثبت سفارش در نشریلا

قیمت رپورتاژ تمام سایت‌های معتبر خبری با DA بالا نسبت به سایت‌های دیگر، بیشتر است و سایت همیار وردپرس هم بنا به دلایلی که در این مطلب گفته شد، یکی از گزینه‌های ارزشمند برای سئو و لینک‌بیلدینگ سایت‌ها است.

قیمت رپورتاژ همیار وردپرس با توجه به اینکه مطلب شما در کدام دسته‌بندی و کدام بخش همیار وردپرس منتشر شود، تغییر می‌کند، به همین دلیل برای آگاهی از قیمت رپورتاژ آگهی در همیار وردپرس، می‌توانید با واحد فروش نشریلا تماس بگیرید.

نشریلا، سامانه واسط شما با سایت‌های خبری است که به شما کمک می‌کند به جای آنکه برای انتشار رپورتاژ، با چندین سایت وارد صحبت و مذاکره شوید، به راحتی کل کارهای انتشار رپورتاژ خود را به نشریلا بسپارید تا رپورتاژ شما در سایت‌های مد نظر منتشر شود.

نشریلا به شما کمک می‌کند تا بهترین سایت‌های خبری و معتبر با DA بالا را برای لینک‌سازی و انتشار رپورتاژ کسب و کارتان انتخاب کنید و برای این کار، کمترین انرژی و وقت از شما گرفته شود.

برای کسب اطلاع از قیمت رپورتاژ در صفحات مختلف همیار وردپرس و ثبت سفارش رپورتاژ در همیار وردپرس، از طریق صفحه ثبت سفارش رپورتاژ آگهی در نشریلا اقدام کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *